Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Mazowieckie

Jestes w: > Anonse Gazeta / Mazowieckie / Dom i ogród / Usługi
 


Renowacja wanny - THS system. Renotech.

    Renowacja wanny - THS system. Renotech.

Renowacja wanny - THS system. Renotech.

Renowacja wanny - THS system. Renotech.

Renowacja wanny - THS system. Renotech.   
Czy Twoja wanna straciła połysk? Czy stała się chropowata? Czy pojawiły się na niej osady kamienia i rdzy? Czy emalia wanny powycierała się w niektórych miejscach? Czy wanna jest poobijana?
Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedź jest TAK, to znaczy, że pora zadbać o renowację wanny.

Jeżeli chcesz mieć pewność skorzystania z profesjonalnej usługi, zainteresuj się referencjami, jakie posiada potencjalny wykonawca. My akurat je mamy i to bardzo mocne, a można obejrzeć je na naszej www na zakładce Referencje. A poza nami to już raczej pustynia ;)

Jeżeli odwiedzisz naszą stronę www, to zrozumiesz, dlaczego tak jest. Bo przede wszystkim TECHNOLOGIA!, Panie i Panowie.

Tylko po renowacji systemem THS wanna jest od razu gotowa do użytku. Tylko my możemy wykonać renowację wanny pod indywidualne wymagania klienta, choć jest to oczywiście związane z wyższą ceną usługi.

Dajemy 5 lat gwarancji na powłoki THS.

Dużą część usług wykonujemy z polecenia.

Działamy z dwóch lokalizacji - Białegostoku i Warszawy. Bezpośrednio obsługujemy województwa: Podlaskie, Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie i Warmińsko-Mazurskie. Pozostałe województwa obsługują nasi Partnerzy.

Po pełną informację zapraszamy na:
www.renotech.pl/renowacja-wanny-ths-system/

tel: 601 63 0000


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 567 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: Renowacja

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności